Zapamiętaj
Zgubiłeś hasło?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkanoc 2017
Muzha
Administrator Gry
*

Liczba postów: 692

Nick w grze: GA_Muzha

Serwer: 6 8 9 10

Sojusz: Alianci

Klan:

Aktywizacja: 8,107.03

Reputacja
Wielkanoc 2017
[Obrazek: cb54f2bbc7f88698.jpg]
Wojskowi!

Przed nami najbardziej wiosenne ze świąt, wokół przyroda budzi się do życia, świat staje się piekniejszy a ludzie jakby życzliwsiUśmiech
General War również ożywa i przedstawia Wam swój pomysł na urozmaicenie świąt Wielkanocnych.
 Oto on: 
  • Świąteczne instancje od 14.04
  • Podwójne doładowanie 15.04
  • Loteria 15-16.04
  • Wyprzedaż 15-17.04
  • Walczmy 15-17.04
  • Podwójna produkcja 15-17.04
  • Lany poniedziałek 17-24.04
  • Wojskowe Pisanki 15-24.04
  • Quizy w grze 15-17.04
  • Zajączek 16.04

Opis:
Świąteczne instancje - pojawią się dodatkowe instancje w których do zdobycia będą niespodzianki - jakie? To tajemnica zajączkaUśmiech

Podwójne doładowanie - Każdy kto zakupi złoto dnia 15.04 nastepnego dnia otrzyma za pomocą poczty w grze drugie tyle złota, można naprawde wiele zyskaćUśmiech

Loteria - Wiecie co i jak, tu potrzebny łut szczęścia, ale kto je ma może liczyc na niezwykłe nagrody, loteria bedzie do Waszej dyspozycji dwa dni, każdego dnia z innym zestawem fantów do wygrania.

Wyprzedaż - Świąteczna wyprzedaż. Pamiętacie wyprzedaż po niesławnej awarii? Możecie liczyc na coś podobnego, zajaczek bedzie szczodryUśmiech

Walczmy i Podwójna produkcja - To znacie, wiecej dropu z instancji i podwojona produkcja MR, czego chcieć wiecejUśmiech

Lany poniedziałek - A to co? A to zabawny konkurs dla Was. W dniach od 17 do 24.04 do godziny 23:59 będe czekać na wesołe opisy Waszego Lanego Poniedziałku. Kto kogo i czym, a najwazniejsze - jak bardzo oblał. Czy ofiara sie zemściła? Czy oblawszy domownika fiknąłeś orła na mokrej podłodze poznając znaczenie karmy? A może zaspałeś i to Ciebie oblano kubłem zimnej wody, lub tylko spryskano delikatnie perfumami (których akurat nie znosisz)? Opisujcie swoje Poniedziałkowe przygody im zabawniej tym lepiej. Wszystkie prace trafią na forum do specjalnego działu. 
Prace przesyłacie na pw na forum do Muzha
Nagrody:
Te jak zawsze będą warte zachodu
Zestawy skladające sie ze złota, poborów, generała i jednostki dopasowanej do poziomu autora
Jest o co walczyć!

Wojskowe Pisanki 15-24.04 - Wyzwanie dla malarzy i rysowników!
Technika - dowolna
Temat - pisanka po wojskowemu
Waszym zadaniem będzie stworzenie pisanki ściśle zwiazanej z wojskiem i/lub General War. Gotową pracę należy sfotografować (o ile to nie dzieło stworzone na komputerze) a nstępnie umieścić na dowolnym hostingu (np.fotosik), po tej operacji należy uzyskany link przesłać za pomocą pw na forum do Muzha.
Termin oddania pracy to 24.04 godzina 23:59.

Nagrody:
Te jak zawsze będą warte zachodu
Zestawy skladające sie ze złota, poborów, generała i jednostki dopasowanej do poziomu autora

Quizy w grze -  W świąteczne dni na czacie w grze o bliżej nieznanych godzinach bedzie sie pojawiać proste (lub nie) pytanie, za każdym razem trzy pierwsze poprawne odpowiedzi zostaną nagrodzone.

Zajączek - Zajączek jak to zajączek, kto wie co przyniesieUśmiech

Ponadto znane Wam eventy systemowe - poprawiona zabawa, skumulowane doładowanie, wymiana i zapewne coś więcejUśmiech

Udanych Świąt!
Wasz Zespół GW
13-04-2017, 17:04:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Muzha
Administrator Gry
*

Klan:

Reputacja
RE: Wielkanoc 2017
Lany poniedziałek - Prace konkursowe

Z moją żoną mamy coś takiego,
że jak się bawimy to na całego

Na lany poniedziałek każde z nas ma plany-
kto będzie wodą bardziej oblany?

Baloniki, pistolety, perfumy, wąż ogrodowy- duuużo wody już na żonę wylałem...
Ale ostatnio sytuację wszystko przebiło- i to najlepiej zapamiętałem...

W tym roku w święta Wielkiej Nocy,
wierzcie mi- potrzebowałem pomocy.

W poniedziałek lany,
żona woła- mężu kochany!

I mówi:

-marzy mi się kąpiel miła...
-płatki kwiatów, wino, piana- taka ponętna była...

Myślę sobie – tak z rana?
Brzmi ciekawie... - już lecę Kochana!

Nalałem wody, piany ubiłem
-ależ się przy tym umęczyłem...

Rozochocony...
Napalony...

I nagle słyszę: kochanie sprawdź temperaturę.
Pochylam się i... w wodzie ląduję jak nurek...

Cały mokry- myślę szczerze...
co za zołza ja nie wierzę!

A żona ze śmiechu brzuch ręką obejmuje
jak ja w ubraniach w wannie faluje...

Przez śmiech duka- Śmingusa Dyngusa masz mokrego!
-myślę sobie zemszczę się na całego...

obmyślam plan- i mam!

Poczekam żeby czujność straciła...
tak mnie wredna rozochociła!

Więc ze trzy później godziny,
wybieramy się w gości do rodziny...

W jasnej sukience gotowa do drogi,
jeszcze tylko buty na nogi...

Więc ze spokojem patrze jak szykuje się moja kotka-
w myśli tylko- zemsta będzie słodka!

Już tylko chwila- wszystko gotowe...
I z drzwi spada wiadro wody na głowę!

Plan zaliczony!
Koteczek zmoczony!!!

I żeby mi szczęścia było mi mało...
na dodatek moje kochanie pod drzwiami orła wyrąbało!

I najlepsze jest to, że na żartach oboje się znamy,
bo później razem ze śmiechu pękamy!

I już snuję plany na rok następny...
Ciekawe kto będzie bardziej podstępny?

Borokarol

Obudziłem się rano. Było około 9 rano. Ze względu na wczesną porę (i wczorajsze święto ;p) byłem dosyć przymulony i nie spodziewałem się niebezpieczeństwa, które mogło na mnie czyhać za każdym rogiem.

Zauważyłem rażącą nieobecność domowników. Zacząłem przeszukiwać dom. Nigdzie nie było ani żony ani dzieci ani nikogo. 
   W pewnej chwili usłyszałem jakieś chrząknięcie z zamkniętego (co ze względu pewnych świąt mi umknęło ;p) pokoju. Powoli otworzyłem drzwi i właśnie wtedy zaczął się mój koszmar...

Wyleciała na mnie chmara uzbrojonych po zęby dręczycieli. Moja wredna latorośl wyposażyła żonę i "wujostwo" w swoją wodną broń masowego rażenia. Karabiny, jakieś jajka. Najdalej posunęła się żona z plastikowym wiadrem wypełnionym po brzegi...
   Po całym zajściu byłem tak mokry, że nawet pływając przez 10 godzin tak bym się nie zmoczył. Znalazłem plusy tej sytuacji. Zniknęło przymulenie i szybko rozpocząłem planowanie zemsty. Wymyśliłem chytry plan.

Kiedy wszyscy już zasiedli w salonie i zaczęły się typowe rozmowy z serii
"o niczym", ja oznajmiłem, że idę się przebrać. Wszedłem na górne piętro,
ale zamiast do sypialni, wszedłem do pokoju dzieci, gdzie moi oprawcy złożyli swój "moderunek". Znalazłem tam "wodne muszkiety" sztuk 5, 2 małe jajka do oblewania i nieszczęsne wiadro mściwej żony. Wszystko to napełniłem wodą i zamknąłem się w pokoju dzieci gotowy do bitwy.
- Ojciec wam zaraz da - pomyślałem.

Po pewnym czasie "wróg" zauważył moją długa nieobecność. Bałem się, że na poszukiwanie ruszy tylko żona, ale na moje szczęście wyruszył cały oddział.
   Poszukiwania zaczęły się od sypialni, potem przeszukano łazienkę.
Myślałem, że już chyba nikt nie pomyśli żeby sprawdzić pokój dzieci, jednak po chwili usłyszałem rozmowy pod drzwiami i wreszcie szczęk otwieranej klamki.
   Kiedy drzwi się otworzyły dawni oprawcy się przerazili. Najpierw chlusnąłem w nich całą zawartością wiadra ( chociaż muszę przyznać, że większość poleciała na stojącą w pierwszym szeregu żonę ;p), a następnie wystrzeliłem z pozostałej broni sztuk 7 na uciekające niedobitki.

Skończyło się na wspólnej zasiadce przy kominku. Jaki morał całej tej historii?

Nigdy nie zadzieraj z ojcem.

Borys

Godzina siódma minut trzydzieści ja szybko gały otwieram,zrywam się z łóżka,lecę do kuchni i kuban wodą napełniam. Rwę do pokoju,wyrabiam zakręt i swą małżonkę namierzam. Odpalam salwę wprost na jej lico mocząc obficie jej połowę,sam czmycham szybko,od głośnych krzyków ratując swą głowę. Lecę po córę-pokoik obok,naprędce obmyślam plan. Porywam z łóżka,wrzucam do wanny odkręcając prysznica kran. Dantejskie sceny,błagana i krzyki nie powstrzymają mnie-tradycji niech stanie się zadość-niech każda dziewucha to wie.

-Wittmann-

Jak widzicie weny nie zabrakło, choć odważnych nie bylo wielu

Prace wkleilam w kolejności nagród, a zatem...

I miejsce i nagroda w postaci:
pakiet poborowego, 250 złota, jednostka do wyboru (prosze o info na pw na forum) oraz pakiet naukowca wedruje do
Borokarol!!!

II miejsce i nagroda w postaci:
pakiet uczonego, 200 złota, jednostka do wyboru
(prosze o info na pw na forum) wędruje do
Borys!!

III miejsce i nagroda w postaci:
pakiet poborowego, 150 złota, jednostka do wyboru (prosze o info na pw na forum) wędruje do
Wittmann!

Gratuluję i dziekuje za udzialUśmiech

rozliczenie konkursu graficznego juz niebawem
27-04-2017, 12:23:56
Muzha
Administrator Gry
*

Klan:

Reputacja
RE: Wielkanoc 2017
Wojskowe Pisanki...

Muszę przyznać, że ocena tego konkursu nastręczyła nieco problemów.
Prace ciekawe i nieszablonowe spowodowaly kłopoty z wybraniem tej najlepszej...

Ogłaszam zatem co nastepuje!

Trzy rownorzędne miejsca zajmują:

Tomasz7777
Borokarol
LluisPratt

Nagrodę pocieszenia otrzyma BirolRoseUśmiech

Panów LlluisPratt i Tomasz7777 prosze o pw na forum z informacją o wybranej jednostce
Pan Borokarol w zwiazku z wygraną w poprzednim konkursie otrzyma niezwykłego generała w zamian za jednostkę

A oto linki do nagrodzonych prac, podziwiajcieUśmiech

https://images81.fotosik.pl/540/d3ea8a96c3f9b681.jpg

https://images84.fotosik.pl/539/804471262e5adcb8.jpg

https://images83.fotosik.pl/539/ea13f615505ed247.jpg
30-04-2017, 11:11:07

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości